Szanowni Państwo,

Firma L-CONTACT Sp. z o.o. prowadzi działalność w Polsce od 1993 roku. W latach 2003 – 2011 pod nazwą LITE-LICHT Polska Sp. z o.o. jako oddział niemieckiej firmy LITE-LICHT GmbH z Herzebrock. Projektujemy i służymy fachowym doradztwem technicznym w zakresie aranżacji oświetlenia w obiektach handlowych i przemysłowych.

Marka L-CONTACT to oprawy oświetleniowe wysokiej jakości, wyposażone w komponenty największych światowych

producentów, które znajdują zastosowanie w obiektach handlowych, halach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Do naszych największych klientów, którzy skorzystali z tych rozwiązań należą:

- obiekty handlowe – Alma, ROSSMANN, Leroy Merlin, miniMAL, SELGROS, Auchan, POLOmarket, Mega Avans, Avans;

- banki – Narodowy Bank Polski, LUKAS BANK, Bank Gospodarki Żywnościowej, PEKAO S.A. Deutsche Bank;

- zakłady produkcyjne i pomieszczenia biurowe – Philip Morris INC., Urząd Ochrony Państwa, TELE-FONIKA,

POLFA S.A., BRIDGESTONE;

- obiekty użyteczności publicznej – Szpital w Białogardzie, Uniwersytet w Zielonej Górze, TVN-ITI Holdings, Wyższa

Szkoła Morska w Szczecinie, Naczelny Sąd Administracyjny we Wrocławiu;

L-CONTACT Sp. z o.o. jest także wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy ZETT LIGHT LIGHTINGskupiającej marki LITE-LICHT i StarLicht oraz jesteśmy jedynym dystrybutorem produktów firmy SILL Leutchten GmbH z Berlina.

 

Oprawy LITE-LICHT są produktami wysokiej jakości, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Wykonane z wysokiej klasy materiałów i surowców zapewniają bezawaryjną pracę w czasie wieloletniej eksploatacji.

Marka StarLicht to kolorowe i atrakcyjne w kształcie oprawy nadające się do domu i biura. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych, w zabudowach meblowych, garderobach, itp.

Firma SILL istnieje na europejskim rynku oświetleniowym od 1954 roku. Wyróżnia się innowacyjnością, wprowadzając nowe technologie w zakresie oświetlenia. Głównym nurtem działalności firmy jest oświetlenie zewnętrzne, a w szczególności projektowanie i sprzedaż opraw do oświetlania obiektów sportowych. Ostatnia nasza wspólna realizacja to oświetlenie murawy i trybun Stadionu Narodowego w Warszawie.

Przewagą firmy SILL Leuchten GmbH jest ścisła współpraca już na etapie koncepcji projektu z architektami, projektantami i użytkownikami takich instalacji.

Naszym klientom proponujemy nie tylko same produkty, lecz poprzez wykształconą i doświadczoną kadrę pracowników, rozwiązujemy problemy dotyczące projektowania i aranżacji oświetlenia w zależności od charakteru pomieszczeń, dobór opraw oraz służymy fachowym doradztwem technicznym. Sporą część naszej oferty stanowią oprawy wykonane w najnowszej technologii LED.

Nasze oprawy zostały już sprawdzone i zaakceptowane przez wielu odbiorców hurtowych, inwestorów i klientów indywidualnych. Kupującym nasze oprawy gwarantujemy wysoką jakość, krótkie terminy dostaw i korzystne warunki współpracy.

Zapytania dotyczące przedsięwzięć i inwestycji są przez nas traktowane indywidualnie. Przedstawiamy wówczas szczegółową ofertę cenową z zaznaczeniem warunków dostawy, płatności i transportu.

Ufamy, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

L-CONTACT SP. Z.O.O.